Môj tím

Roman Olejník

Senior Manager

Verím, že profesionalita je úzko spätá s dlhodobým rozvojom. Pre oblasť finančného sprostredkovania som sa rozhodol už v roku 2015, od kedy neustále pracujem nie len na sebe, ale aj na rozvoji svojho obchodného tímu. Mojou víziou je, aby zložitý svet financií z pohľadu klienta sa vďaka nám stal prehľadným a lákavým.

Ing. Andrea Demková

Manager

Pre mňa a moju prácu je podstatné jediné slovo a tým je progres. Mám veľkú radosť, že to každým dňom nezažívam len ja sama, ale týka sa to aj mojich skvelých spolupracovníkov. Verím, že to cítia aj naši klienti.

Ivan Javorský

Senior Manager

Vo svojom obore sa dennodenne stretávam s ľudmi, ktorí sú zle informovaní alebo zavádzaní. Preto som presvedčený, že najviac dokážem svojim klientom pomôct poskytnutím svojich vedomostí a taktiež ponukou spolupodieľať sa na tejto skvelej myšlienke. Svoju prácu vnímam skôr ako poslanie - a to vniesť luďom svetlo do sveta ich financií.

Ľudovít Javorský

Senior Manager

Ja a môj obchodný tím sa snažíme vytvárať čo najkvalitnejšie prostredie nielen pre našich spolupracovníkov, ale aj pre klientov. Verím, že TOP služby a neustále napredovanie  v oblasti finančného sprostredkovania sú kľúčom k dlhodobému úspešnému biznisu.

Vyštudovala som Fakultu politických vied a medzinárodných vzťahov a Právnickú fakultu Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. V spoločnosti PROSIGHT Slovensko, a.s. pracujem na pozícii Key account manager pre oblasť úverov. Zaujímam sa právo finančného trhu vrátane jeho podovetví, najmä bankového práva a tiež právnej regulácie finančného trhu. 

49+
spolupracovníkov
4600+
spokojných klientov
5+
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov