Referencie

Ing. Jozef Valko

Produktový inžinier (Brno)

Maťo je velmi pozitívny človek a velký profesionál. Jeho znalosti, skúsenosti a prístup k zákazníkovi vytvárajú výbornú atmosféru. Spolu s kvalitou ponúkaných služieb som našiel to, čo som hľadal. Poznáme sa už viac než 6 rokov a za tú dobu mi neskutočne rozšíril obzory. Finančná gramotnosť je v 21. storočí na Slovensku jednoducho nevyhnutnosťou. Finančná situácia človeka a jeho požiadavky sa stále menia, ale Martin mi vždy vedel pomocť a preto s ním budem spolupracovať aj v budúcnosti. 

Martin Schmidt

Fotograf (Veľký Krtíš)

Doteraz som všetkých finančných sprostredkovateľov hádzal do jedného vreca. Po skúsenosti s Martinom Šolcom som toto svoje vnímanie poopravil. Jeho pomoc pri vybavovaní hypotéky a životného poistenia bola super. Najviac sa mi ale páči jeho prístup teraz, čiže dávno po tom, ako boli programy spustené.

JUDr. Marián Slosjár

Advokát (Banská Bystrica)

Profesionálny prístup, perfektná znalosť veci, odbornosť a skvelé rady na strane pána Šolca a veľká spokojnosť na mojej strane. S jeho službami v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania som veľmi spokojný a môžem len a len odporúčať. Poradenstvo z jeho strany nespočíva len v jednorazovom odporučení produktu, ale aj v dlhodobej starostlivosti a dohliadaní na kvalitu poskytovanej služby a odporúčaných produktov. Na základe jeho odporúčaní som uzavrel niekoľko zmlúv a získal viacero dobrých produktov.

MUDr. Lucia Karnayová

Lekár (Košice)

Martina Šolca poznám od roku 2011. Je to veľmi dobrý odborník na oblasť poistenia a investovania. So všetkými finančnými produktami, s ktorými som prišla do kontaktu mi vedel pomôcť. Určite odporúčam obrátiť sa na neho, ak potrebujete riešiť Vašu finančnú situáciu.

Pavel Drábik

(Bratislava)

S Martinom sa poznáme viac ako 12 rokov už od našich spoločných školských čias a vždy som oceňoval jeho ochotu pomáhať a poradiť, rovnako tak aj prirodzenú schopnosť logicky, vecne a najmä „trefne“ argumentovať a presviedčať silou faktov. Filozofia, prístup a názory spoločnosti PROSIGHT Slovensko mi boli blízke už dávnejšie, napriek tomu, že som pred tým nemal s finančným sprostredkovaním od iných subjektov žiadne osobné skúsenosti. Pri mojom nedávnom rozhodovaní sa o výbere neživotného poistenia bolo oslovenie Martina logickou a rozumnou voľbou.

49+
spolupracovníkov
4600+
spokojných klientov
5+
pobočiek v SR

Potrebujete poradiť?

Je to jednoduché. Stačí ma kontaktovať cez tento formulár, e-mailom alebo telefonicky.
Pre lepšiu predstavu o vaších požiadavkách mi napíšte pár slov a ja sa vám v krátkom čase ozvem.

Mám záujem o
odber noviniek
bližšie informácie
osobné stretnutie
konzultácia cez skype

Kliknutím tlačidla "Odoslať" súhlasím s obchodnými podmienkami a spracovaním údajov