Spolupráca

Finančné činnosti sú najlepšie plateným odvetvím na Slovensku. Pre mňa je ale podmienkou, že musia byť poskytované charakternými ľuďmi a na top odbornej úrovni. Práve charakterní ľudia a služby poskytované na top úrovni sú podľa mňa kľúčom k prosperite. Určite to tak bolo v prípade rastu mojej obchodnej siete.

Tých, ktorých zaujíma podnikanie a s tým súvisiaci pasívny príjem, viem naučiť ako si postaviť vlastný tím obchodníkov, prípadne rozbehnúť vlastnú pobočku a to kdekoľvek na Slovensku. Všetko, čo učím ostatných, som si absolvoval na vlastnej koži. Mojimi rukami prešlo niekoľko desiatok ľudí, ktorí na začiatku nemali žiadne skúsenosti ani s financiami ani s podnikaním. Dnes sú z nich skvelí obchodníci, mnohí s veľkými obchodnými tímami, s ktorými spolupracujem na raste našej obchodnej siete. Sieťový marketing, ktorý pri podnikaní využívame, je považovaný za biznis 21. storočia. Vo svojich firmách ho využívajú aj mimoriadne úspešní podnikatelia ako Richard Branson, Donald Trump alebo Bill Gates. Jednou z výhod tohto typu podnikania je, že na to netreba vstupný kapitál. A dá sa s tým začať aj popri inej práci, alebo popri škole. Odbornosť, priestory, vzdelanie a všetko potrebné poskytujem ja a spoločnosť Prosight Slovensko a.s.

Ak máš v sebe podnikateľského ducha a nie si spokojný s tým, ako momentálne napreduješ, daj mi vedieť. Lebo možno mám pre Teba lepšiu možnosť.